نتیجه ازمون تئوری مسابقات آزمایشگاه زیست شناسی شهرستان ملاردبهمن 93

دانش اموزان زیر از طریق ازمون ،نمره لازم  برای شرکت درمرحله عملی مسابقات آزمایشگاه زیست شناسی را کسب نموده اند .ضمن عرض تبریک به اطلاع میرسانم که مرحله عملی ازمون در تاریخ پنجشنبه 23بهمن ساعت 8/30صبح برگزار می گردد.

1-سمانه حجتی

2-شیوا محمدی

3-نسترن عربخانی

4-نفیسه عربخانی

5-نگارساعی

6-مصطفی حسینی

7-عطا ایرانفر

8-مهسا پاشنگ

9-بصیره سعیدی

10-شیما محمدپور

11-الهام سقفی

12-محمدرضاذوالفقاری

13-فاطمه حمامی

14-هانیه خانی

درضمن درصورتی که سایر دانش اموزان درمورد ازمون اعتراضی دارند تا روز یکشنبه فرصت دارند که درخواست بررسی برگه خود را از طریق همین وبلاگ اعلام نمایند.

/ 1 نظر / 17 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]